Isenmulang Kalteng – PSIM Yogyakarta
24. lokakuuta · 11.30 Istanbul · Kierros 7
Stadion Sriwedari
Isenmulang Kalteng kohtaa joukkueen PSIM Yogyakarta 24. lokakuuta 2026 (Liga 1). Tällä kaudella Isenmulang Kalteng tekee keskimäärin 0,64 maalia ottelua kohden ja päästää 1,19; PSIM Yogyakarta tekee 0,60 ja päästää 1,08.
Isenmulang Kalteng: tasapeli 1–1, vastustaja Java United (20.10.). Isenmulang Kalteng: voitto 1–0, vastustaja Persijap (16.10.). Isenmulang Kalteng: tappio 0–1, vastustaja Persebaya Surabaya (9.10.).
PSIM Yogyakarta: tappio 0–1, vastustaja Bhayangkara FC (20.10.). PSIM Yogyakarta: tappio 1–2, vastustaja PSM Makassar (16.10.). PSIM Yogyakarta: tappio 0–4, vastustaja Persija (10.10.).
| Isenmulang Kalteng | PSIM Yogyakarta | |
|---|---|---|
| Tehdyt maalit ottelua kohden | 0,64 | 0,60 |
| Päästetyt maalit ottelua kohden | 1,19 | 1,08 |
Mitä malli katsoi: Sarjataulukko · vire · maalikuvio
Kolme ottelua on ilmaisia joka päivä. Loput BETLOGIC PRO:lla.
Ennusteet ovat todennäköisyyksiä, eivät takuita. Tuloksemme näyttävät myös ohi menneet. Menetelmä ›
Isenmulang Kalteng
1 V · 1 T · 3 H · Maalit 3–8
Molemmat maaliin 2/5 · Yli 2,5 1/5 · Nollapelit 1/5
- 20.10. Isenmulang Kalteng 1–1 Java United ✗ Koti tai vierasT
- 16.10. Persijap 0–1 Isenmulang Kalteng ✗ Yli 1,5V
- 9.10. Isenmulang Kalteng 0–1 Persebaya Surabaya ✓ Koti tai vierasH
- 19.9. Bhayangkara FC 2–0 Isenmulang Kalteng ✓ Koti yli 1,5H
- 12.9. Bali United 4–1 Isenmulang Kalteng ✓ Koti yli 1,5H
PSIM Yogyakarta
0 V · 0 T · 5 H · Maalit 2–10
Molemmat maaliin 2/5 · Yli 2,5 3/5 · Nollapelit 0/5
- 20.10. Bhayangkara FC 1–0 PSIM Yogyakarta ✓ Koti tai vierasH
- 16.10. PSIM Yogyakarta 1–2 PSM Makassar ✓ Koti tai vierasH
- 10.10. PSIM Yogyakarta 0–4 Persija ✓ Tasapeli tai vierasH
- 18.9. Persepam Madura Utd 2–1 PSIM Yogyakarta ✓ Yli 1,5H
- 13.9. Persebaya Surabaya 1–0 PSIM Yogyakarta ✓ Koti tai tasapeliH
Vain viimeisen 60 päivän ottelut, joihin annoimme ennusteen. ✓ / ✗: osuiko Turvallinen-ennusteemme siinä ottelussa.