Pafos – Apoel Nicosia
19. októbra · 18:00 Istanbul · 6. kolo
Stelios Kyriakides Stadium · Rozhodca: Chrysovalantis Theouli
Zápas Pafos – Apoel Nicosia sa hrá 19. októbra 2026 (1. Division). V tejto sezóne Pafos dáva v priemere 1,25 gólu na zápas a 0,56 inkasuje; Apoel Nicosia dáva 1,47 a inkasuje 0,94.
Pafos: prehra 1–3, súper: Atalanta (15. 10.). Pafos: výhra 3–1, súper: Anorthosis (11. 10.). Pafos: prehra 0–2, súper: AEL (18. 9.).
Apoel Nicosia: výhra 2–1, súper: Nea Salamis (10. 10.). Apoel Nicosia: remíza 2–2, súper: Apollon Limassol (19. 9.). Apoel Nicosia: prehra 1–2, súper: Anorthosis (12. 9.).
| Pafos | Apoel Nicosia | |
|---|---|---|
| Strelené góly na zápas | 1,25 | 1,47 |
| Inkasované góly na zápas | 0,56 | 0,94 |
Na čo sa model pozeral: Tabuľka · forma · gólový vzorec
Každý deň sú tri zápasy zadarmo. Ostatné s BETLOGIC PRO.
Tipy sú pravdepodobnosti, nie záruky. Naše výsledky ukazujú aj neúspechy. Metóda ›
Pafos
2 V · 1 R · 2 P · Góly 5–6
Oba tímy skórujú 2/5 · Viac ako 2,5 2/5 · Čisté kontá 2/5
- 15. 10. Atalanta 3–1 Pafos ✓ Výhra domácichP
- 11. 10. Anorthosis 1–3 Pafos ✓ Domáci alebo hostiaV
- 18. 9. Pafos 0–2 AEL ✓ Domáci alebo hostiaP
- 13. 9. AEK Larnaca 0–1 Pafos ✗ Viac ako 1,5V
- 7. 9. Pafos 0–0 Olympiakos ✗ Viac ako 1,5R
Apoel Nicosia
2 V · 1 R · 2 P · Góly 12–8
Oba tímy skórujú 4/5 · Viac ako 2,5 5/5 · Čisté kontá 1/5
- 10. 10. Apoel Nicosia 2–1 Nea Salamis ✓ Domáci alebo hostiaV
- 19. 9. Apollon Limassol 2–2 Apoel Nicosia ✓ Viac ako 1,5R
- 12. 9. Anorthosis 2–1 Apoel Nicosia ✓ Domáci alebo hostiaP
- 6. 9. Apoel Nicosia 6–0 AEL ✓ Viac ako 1,5V
- 29. 8. AEK Larnaca 3–1 Apoel Nicosia ✓ Domáci alebo hostiaP
Len zápasy z posledných 60 dní, na ktoré sme dávali predpovede. ✓ / ✗: či naša predpoveď Bezpečné na ten zápas vyšla.