Jong Ajax – De Graafschap
19 octombrie · 21:00 Istanbul · Etapa 11
Sportpark De Toekomst
Jong Ajax joacă cu De Graafschap pe 19 octombrie 2026 (Eerste Divisie). În acest sezon, Jong Ajax marchează în medie 0,77 goluri pe meci și primește 1,35; De Graafschap marchează 0,90 și primește 1,19.
Jong Ajax: înfrângere 0–3, adversar: VVV Venlo (9 oct.). Jong Ajax: egal 0–0, adversar: Roda (18 sept.). Jong Ajax: înfrângere 1–6, adversar: Jong Utrecht (14 sept.).
De Graafschap: victorie 2–1, adversar: Jong Utrecht (9 oct.). De Graafschap: egal 2–2, adversar: FC Eindhoven (3 oct.). De Graafschap: victorie 1–0, adversar: Den Bosch (27 sept.).
| Jong Ajax | De Graafschap | |
|---|---|---|
| Goluri marcate pe meci | 0,77 | 0,90 |
| Goluri primite pe meci | 1,35 | 1,19 |
La ce s-a uitat modelul: Clasament · formă · tipar de goluri
În fiecare zi trei meciuri sunt gratuite. Restul, cu BETLOGIC PRO.
Pronosticurile sunt probabilități, nu garanții. Rezultatele noastre arată și ratările. Metodă ›
Jong Ajax
1 V · 1 E · 3 Î · Goluri 2–11
Ambele înscriu 1/5 · Peste 2,5 2/5 · Fără gol primit 2/5
- 9 oct. Jong Ajax 0–3 VVV Venlo ✓ Gazde sau oaspețiÎ
- 18 sept. Jong Ajax 0–0 Roda ✗ Gazde sau oaspețiE
- 14 sept. Jong Utrecht 6–1 Jong Ajax ✓ Gazde sau oaspețiÎ
- 11 sept. Jong Ajax 0–2 Waalwijk ✓ Gazde sau oaspețiÎ
- 4 sept. Almere City FC 0–1 Jong Ajax ✗ Gazde · egal returnatV
De Graafschap
3 V · 1 E · 1 Î · Goluri 8–6
Ambele înscriu 4/5 · Peste 2,5 4/5 · Fără gol primit 1/5
Doar meciurile din ultimele 60 de zile pentru care am dat ponturi. ✓ / ✗: dacă pontul nostru Sigur pentru acel meci a ieșit.