Prishtina Bern – Coffrane
18 oktober · 15:00 Istanbul · Semi-finals
Prishtina Bern speelt op 18 oktober 2026 tegen Coffrane (Erste Liga Cup). Dit seizoen scoort Prishtina Bern gemiddeld 0,80 doelpunten per wedstrijd en krijgt er 1,12 tegen; Coffrane scoort er 2,16 en krijgt er 0,72 tegen.
Prishtina Bern won met 4–0 van Naters (10 okt). Prishtina Bern won met 4–1 van La Chaux-de-Fonds (3 okt). Prishtina Bern verloor met 1–2 van Monthey (26 sep).
Coffrane verloor met 2–3 van Portalban / Gletterens (9 okt). Coffrane speelde 1–1 gelijk tegen Sion II (4 okt). Coffrane won met 1–0 van Lancy (26 sep).
Laatste duel in ons overzicht: Coffrane 0–1 Prishtina Bern (20 sep).
| Prishtina Bern | Coffrane | |
|---|---|---|
| Doelpunten per wedstrijd | 0,80 | 2,16 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,12 | 0,72 |
Waar het model naar keek: Laatste wedstrijden · goalpatroon
Elke dag zijn drie wedstrijden gratis. De rest met BETLOGIC PRO.
Voorspellingen zijn kansen, geen garanties. Ons rapport toont ook de missers. Methode ›
Prishtina Bern
4 W · 0 G · 1 V · Doelpunten 14–4
Beide scoren 3/5 · Meer dan 2,5 4/5 · De nul gehouden 2/5
- 10 okt Prishtina Bern 4–0 Naters ✓ Thuis wintW
- 3 okt La Chaux-de-Fonds 1–4 Prishtina Bern ✓ Uit · gelijk terugW
- 26 sep Prishtina Bern 1–2 Monthey ✗ Thuis · gelijk terugV
- 20 sep Coffrane 0–1 Prishtina Bern ✓ Thuis of uitW
- 12 sep Prishtina Bern 4–1 Stade Payerne ✓ Meer dan 2,5W
Coffrane
1 W · 1 G · 3 V · Doelpunten 5–7
Beide scoren 3/5 · Meer dan 2,5 2/5 · De nul gehouden 1/5
Alleen wedstrijden uit de afgelopen 60 dagen die we voorspelden. ✓ / ✗: of onze Veilig-voorspelling voor die wedstrijd uitkwam.